NITRIANSKE BEACHOVÉ LETO

Špeciálni partneri

Aktuality

2018-05-15

Vo štvrtok 31.5.2018 o 17.30h sa uskutoční Snem 1.ABC Nitra. Viac info.

2018-03-26

Aj tento rok môžete pomôcť 2% (1%, 3%) svojej dane nielen nášmu združeniu, ale športu celkovo, dobrej správe športu a boju proti arogancii moci a darebákom. Info k poukázaniu 2%.

Archív noviniek »

Diskusia

Kuna
2013-08-13 10:26:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len by som sa chcel spytat nerozpravalo sa o tom ze posledy pribinov pohar je mixovy? Mato mal by si to niekam napisat do prihlasovania bo uz mas prihlaseny jeden cisto muzsky a jeden cisto zensky tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
smiki
2013-06-18 22:34:16
chcel by som sa prihlasit na turnaj ale v jednej casti ma to nechce pustit dalej mohol by som to odoslat cez svoj email na tu stranku futbal@nbl.sk staci len do supisky napisat meno a priezvisko ci aj nejake dalsie veci
smiki
2013-06-18 22:30:22
nedasa mi prihlasit na stranku
large
2013-05-22 09:12:25
skusal si aj v inom prehliadaci sa prihlasit?
Martin
2013-05-15 15:14:36
Zdravým, chcem sa registrovať na stránke a registrácia mi nefunguje, stále mi píše že jed zlý kontrolný retazec, skúšal som už všetky možnosti, prosím vie mi niekto poradiť?
Staršie príspevky »
„Salón Pink bol môj sen“

„Salón Pink bol môj sen“

2011-01-10 | Nelka, O. Bobek

Salón Pink som niekoľkokrát navštívila. Využila som kadernícke služby a vždy som sa cítila príjemne. V čom vidíš váš úspech?
Náš úspech je hlavne v tom, že ponúkame služby na profesionálnej úrovni, čo znamená, že sa pravidelne zúčastňujeme školení, sledujeme nové trendy v účesoch, strihoch, technikách, melírovaní... Pracujeme  s kvalitnou vlasovou kozmetikou Schwarzkopf Professional, ktorú odborne poradíme aj na domáce použitie a zákazníčky si ju u nás môžu zakúpiť.  Snažíme sa vytvárať príjemnú atmosféru, aby si zákazníčky u nás aj oddýchli a spokojné a sebavedomé odchádzali domov.

Opláca sa tento príjemne profesionálny prístup? Vracajú sa k vám zákazníčky?
Zákazníčky/ci vedia, že keď prídu do PINKU, budú mať vždy dobre urobené vlasy a budú dobre ostrihaní, ako to sami hovoria, a preto sa k nám vracajú.

Aké všetky služby ponúka PINK?
Služby ponúkame Dámske, pánske, detské kaderníctvo, vizáž, farbenie a úpravy obočia, predaj vlasovej kozmetiky a pomôcok Schwarzkopf Professional. Ďalej profesionálne umelecké tetovanie, tetovanie obočia, Body piercing, predaj piercingových šperkov a šperkov z chirurgickej ocele, nastreľovanie náušníc a ako novinku u nás  nechtový dizajn.

Je toho dosť. Čo je obľúbenou ženskou požiadavkou a čo mužskou?
Ženy, hlavne dlhovlásky, chcú zmenu, ale nie veľmi ostrihať, max 2cm :) a muži väčšinou na krátko, nech s tým majú dlhšiu dobu pokoj :)

S akou najkurióznejšou požiadavkou si sa stretla?
Ťažko povedať, lebo neberiem požiadavky zákazníkov za kuriózne, pretože  oni to tak chcú a my sa im snažíme vyhovieť, ale napr. keď sme boli majstrami sveta v hokeji, tak sme jednému zákazníkovi robili na celú zadnú časť hlavy farebný slovenský znak, a celkom sme sa na tom všetci bavili:)

Mať svoj salón určite nie je jednoduché. Poďme si zaspomínať na bezstarostné časy, ako do toho všetkého prišiel PINK a čo všetko mu predchádzalo?
PINK vznikal v mojej hlave už na strednej škole. Od detstva som chcela byť kaderníčkou, už od základky som robila vlasy, len potom som nenastúpila na učilište, lebo v tej dobe brali len 5 z okresu a nech mám maturitu, atď. V predstavách som mala, že budem raz mať salón, bude ružový a bude sa volať PINK. Keď som skončila strednú, tak rok som sa len tak motala, rušili sa v tom období komunálne služby a všetky kaderníctva išli na predaj. Ako som sa to dozvedela, tak som nezaváhala, išla som do dražby, kde sme vyhrali priestory na prenájom a spolu s maminou sme sa do toho pustili. Pol roka sme všetko rekonštruovali a zariaďovali, ale stálo to za to a splnila som si svoj sen. Hneď po otvorení som si spravila aj večerné štúdium za kaderníčku, ktoré trvalo rok a už mi nič nebránilo aj vykonávať prácu, ktorá ma baví dodnes.

Pink má nové sídlo, kde to je?
Nové sídlo máme na Mostnej ul.36, v Nitre dom medzi 1000 kovo-drobností a podchodom do Baraccudy, oproti prechodu pre chodcov.

Staré priestory boli príjemné, určite si sa snažila vytvoriť také miesto aj v novom sídle. Prečo ste sa vlastne presťahovali?
Presťahovali sme sa preto, lebo nám mesto zrušilo nájom. Ide predávať budovu. Ale nakoľko sa snažím vo všetkom zlom hľadať aj niečo pozitívne, tak si myslím, že nám tá zmena aj prospela. Po 20 rokoch to už asi aj potrebovalo zmenu. Teraz sme na lepšom mieste, bližšie k ľuďom a hlavne som vytvorila znovu pekný moderný salón, kde sa všetci dobre cítime a páči sa aj našim zákazníkom/čkám.

Kto bol prvý zákazník na novej adrese?
Prvým zákazníkom? No jasné, že Michal Ivan! Potešilo ma to... A v ten deň prišla aj Elen P. a Mirka T. (pozn.: naši nblkári)

Michal stíha všetko:). Takže NBLkári sú zrejme stálou klientelou. Čo ti ešte prinieslo partnerstvo s NBL a ako ho hodnotíš?
Partnerstvo v NBL som brala tak, že chcem v začiatkoch pomôcť  svojim kamarátom a bola to aj forma reklamy pre môj salón. Prinieslo mi to samozrejme aj nových zákazníkov. Hodnotiť sa to nejako nedá, ale pre mňa je dôležité, že prichádzajú ku mne ľudia, ktorých mám rada, s ktorými mám spoločné zážitky a spoločnú záľubu beachvolejbal.

NBL 2010 bola pre Salón Pink mimoriadne úspešná. V lige partnerov ste získali prvé miesto. Rátala si s takým úspechom?
Rátala som s úspechom, veď som mala super parťákov - Viky a Roba, ktorých som občas chodila aj podporovať. Je to hlavne ich zásluha. A že sme nakoniec vyhrali je aj o šťastí, pretože máme veľa kvalitných hráčov. Veľmi ma to potešilo.

Keby si mala neznámemu cudzincovi vysvetliť, čo je to NBL, čo by si o nej povedala?
Nitrianska beachvolejbalová liga:).  Ľudia zanietení pre beach, turnaje, zábava a kopa srandy a pohody, rôzne akcie a spoločné stretnutia, klikni si na www.nbl.sk:)

Môžeme ta očakávať aj v NBL 2011?
Jasné. Už asi tradične... :)

Ak sa chcete na vlastné vlasy presvedčiť o Ivetkinom talente a šikovnosti jej tímu klikajte na www.salonpink.sk, alebo sa príďte osobne presvedčiť na Mostnú 36 v Nitre či na NBLku, kde majú takmer všetci vlasy ©PINK.

Partneri

Počasie v Nitre

Partneri

Anketa

Aký máš pocit z fungovania Nitrianskej pláže (pieskové kurty na kúpalisku v Nitre)? Podujatia, šport
Hlasovalo: 395

Najnovšie video