NITRIANSKE BEACHOVÉ LETO

Špeciálni partneri

Aktuality

2018-05-15

Vo štvrtok 31.5.2018 o 17.30h sa uskutoční Snem 1.ABC Nitra. Viac info.

2018-03-26

Aj tento rok môžete pomôcť 2% (1%, 3%) svojej dane nielen nášmu združeniu, ale športu celkovo, dobrej správe športu a boju proti arogancii moci a darebákom. Info k poukázaniu 2%.

Archív noviniek »

Diskusia

Alicia
2021-07-04 20:27:10
Hookup Women Uses Free of charge Issues? A Great Side to side Benefit! Free hookup women singles on the web is the best solution if you\'re tired with going to pubs and organizations just to be ignored, or perhaps even worse, laughed at. I understand what it\'s like because I\'ve been there. I was solitary and needy back into the working day -- I needed a fresh partner -- but I kept on attempting because I needed not one other option. If you\'re an individual person who wants to hookup with hot girls without going to those locations in which the women are alone, then this post may just change your existence. It is going to clarify why online dating on-line is the greatest substitute if you\'re a men who seems to be shy to method a beautiful female inside a nightclub or membership.
Kuna
2013-08-13 10:26:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len by som sa chcel spytat nerozpravalo sa o tom ze posledy pribinov pohar je mixovy? Mato mal by si to niekam napisat do prihlasovania bo uz mas prihlaseny jeden cisto muzsky a jeden cisto zensky tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
smiki
2013-06-18 22:34:16
chcel by som sa prihlasit na turnaj ale v jednej casti ma to nechce pustit dalej mohol by som to odoslat cez svoj email na tu stranku futbal@nbl.sk staci len do supisky napisat meno a priezvisko ci aj nejake dalsie veci
smiki
2013-06-18 22:30:22
nedasa mi prihlasit na stranku
large
2013-05-22 09:12:25
skusal si aj v inom prehliadaci sa prihlasit?
Staršie príspevky »

Športová trieda

Prvý amatérsky klub plážových športov Nitra (1.ABC Nitra) odštartoval 8.2.2011 kampaň „Športová trieda 2011", s cieľom otvoriť športovú triedu na základnej škole v Nitre v školskom roku 2011/2012. Na otvorenie športovej triedy bolo vtedy potrebných minimálne 15 štvrtákov na ZŠ.

iniciatíva je pozastavená (viac v sekcii HALÓ)

Ambiciózny plán otvorenia triedy v školskom roku 2011/12 sa naplniť nepodarilo. Záujemcovia v požadovanom veku sa dali spočítať na prstoch jednej ruky, čo pre nás znamenalo dva signály: po prvé, táto iniciatíva má zmysel a po druhé, že to bude beh na dlhú trať. Poučení skúsenosťami z prvého roku si dávame realistickejšie ciele: ešte viac otvoriť našu činnosť a kurty mládeži, odbúrať čo najviac prekážok a pritiahnuť na Nitriansku pláž k plážovým športom čo najviac žiakov a študentov. Pozorne monitorovať cieľovú skupinu, aby sme sa v momente, keď bude potenciálnych záujemcov dostatok, mohli opätovne pokúsiť o otvorenie športovej triedy, tentokrát však už s lepšími vyhliadkami na úspech.

Organizátor populárnej NBL a majstrovstiev Slovenska amatérov v plážovom volejbale ponúka žiakom, ktorých ešte len čaká piaty ročník na ZŠ, možnosť venovať sa mimoriadne atraktívnym a zdravým plážovým športom. Kľúčovou výhodou nášho konceptu športovej triedy je, že žiak sa môže v rámci vyučovania na multifunkčnej ploche venovať plážovému volejbalu, futbalu, tenisu či hádzanej. Je to ideálna príležitosť nielen pre cieľavedomé deti a rodičov, ale aj pre tých nerozhodných, ktorí nebudú musieť meniť školu či triedu, ak aj zistia, že vybraný šport nie je pre nich to pravé. Stačí zmeniť odvetvie a posunúť sa o pár metrov na tom istom športovisku.

Partneri

Počasie v Nitre

Partneri

Anketa

Aký máš pocit z fungovania Nitrianskej pláže (pieskové kurty na kúpalisku v Nitre)? Podujatia, šport
Hlasovalo: 618

Najnovšie video