NITRIANSKE BEACHOVÉ LETO

Špeciálni partneri

Aktuality

2018-05-15

Vo štvrtok 31.5.2018 o 17.30h sa uskutoční Snem 1.ABC Nitra. Viac info.

2018-03-26

Aj tento rok môžete pomôcť 2% (1%, 3%) svojej dane nielen nášmu združeniu, ale športu celkovo, dobrej správe športu a boju proti arogancii moci a darebákom. Info k poukázaniu 2%.

Archív noviniek »

Diskusia

Alicia
2021-07-04 20:27:10
Hookup Women Uses Free of charge Issues? A Great Side to side Benefit! Free hookup women singles on the web is the best solution if you\'re tired with going to pubs and organizations just to be ignored, or perhaps even worse, laughed at. I understand what it\'s like because I\'ve been there. I was solitary and needy back into the working day -- I needed a fresh partner -- but I kept on attempting because I needed not one other option. If you\'re an individual person who wants to hookup with hot girls without going to those locations in which the women are alone, then this post may just change your existence. It is going to clarify why online dating on-line is the greatest substitute if you\'re a men who seems to be shy to method a beautiful female inside a nightclub or membership.
Kuna
2013-08-13 10:26:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len by som sa chcel spytat nerozpravalo sa o tom ze posledy pribinov pohar je mixovy? Mato mal by si to niekam napisat do prihlasovania bo uz mas prihlaseny jeden cisto muzsky a jeden cisto zensky tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
smiki
2013-06-18 22:34:16
chcel by som sa prihlasit na turnaj ale v jednej casti ma to nechce pustit dalej mohol by som to odoslat cez svoj email na tu stranku futbal@nbl.sk staci len do supisky napisat meno a priezvisko ci aj nejake dalsie veci
smiki
2013-06-18 22:30:22
nedasa mi prihlasit na stranku
large
2013-05-22 09:12:25
skusal si aj v inom prehliadaci sa prihlasit?
Staršie príspevky »

2012 - doteraz

NBL =

Nitrianska beachvolejbalová liga?

Nitrianske beachové leto?

Národná beachvolejbalová liga?

V roku 2012 vznikla Národná beachvolejbalová liga, zanikla nitrianska a zároveň začal klub 1.ABC Nitra používať pojem Nitrianske beachové leto. Skratka NBL dostala zabrať a niekto v tom možno dodnes nemá jasno. Ako to teda je?

Ak nájdete NBL v spojení s rokmi 2008 až 2011, reč je jednoznačne o pôvodnej Nitrianskej beachvolejbalovej lige.

Od roku 2012 treba pri skratke NBL rozlišovať, či je použitá v celoslovenskom (Národná beachvolejbalová liga) alebo regionálnom kontexte (Nitrianske beachové leto).

Pôvodná Nitrianska beachvolejbalová liga je od roku 2012 iba súčasťou Národnej beachvolejbalovej ligy. Aj preto sa hovorí napríklad o "nitrianskych turnajoch NBL" (lebo sú aj bratislavské, trebišovské a turnaje NBL v iných mestách SR). Namiesto ustáleného modelu 6 turnajov z rokov 2008 - 2011 sa v Nitre od roku 2012 hrali už iba 4 turnaje NBL, ktoré už navyše neboli vyhodnocované ako samostatná liga. Nitrianska beachvolejbalová liga de facto prestala existovať. Napriek tomu nie je dôvod na smútok - práve naopak - Národná beachvolejbalová liga vznikla naklonovaním obľúbených turnajov NBL v ďalších slovenských mestách. Aj preto sme sa rozhodli ponechať historický odkaz a neprestrihnúť "pupočnú šnúru" medzi nitrianskou matkou a národnou dcérou v podobe značky NBL. Napriek tomu, že to môže zo začiatku pôsobiť trochu zmätočne.

Stránka www.nbl.sk je od roku 2012 stránkou Nitrianskeho beachového leta. Národná beachvolejbalová liga má svoje webové sídlo na portáli www.volley-city.sk.

Nitrianske beachové leto je súhrnné pomenovanie všetkých podujatí organizovaných klubom 1.ABC Nitra na Nitrianskej pláži (v areáli mestského kúpaliska) v danom roku. Nedá sa o ňom hovoriť ako o súťaži, pretože zahŕňa „jablká s hruškami“ – rôzne akcie v rôznych športoch, ktoré majú spoločné iba dve veci: organizátora (1.ABC Nitra) a miesto konania (Nitrianska pláž).

Partneri

Počasie v Nitre

Partneri

Anketa

Aký máš pocit z fungovania Nitrianskej pláže (pieskové kurty na kúpalisku v Nitre)? Podujatia, šport
Hlasovalo: 645

Najnovšie video