NITRIANSKE BEACHOVÉ LETO

Špeciálni partneri

Aktuality

2018-05-15

Vo štvrtok 31.5.2018 o 17.30h sa uskutoční Snem 1.ABC Nitra. Viac info.

2018-03-26

Aj tento rok môžete pomôcť 2% (1%, 3%) svojej dane nielen nášmu združeniu, ale športu celkovo, dobrej správe športu a boju proti arogancii moci a darebákom. Info k poukázaniu 2%.

Archív noviniek »

Diskusia

Alicia
2021-07-04 20:27:10
Hookup Women Uses Free of charge Issues? A Great Side to side Benefit! Free hookup women singles on the web is the best solution if you\'re tired with going to pubs and organizations just to be ignored, or perhaps even worse, laughed at. I understand what it\'s like because I\'ve been there. I was solitary and needy back into the working day -- I needed a fresh partner -- but I kept on attempting because I needed not one other option. If you\'re an individual person who wants to hookup with hot girls without going to those locations in which the women are alone, then this post may just change your existence. It is going to clarify why online dating on-line is the greatest substitute if you\'re a men who seems to be shy to method a beautiful female inside a nightclub or membership.
Kuna
2013-08-13 10:26:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len by som sa chcel spytat nerozpravalo sa o tom ze posledy pribinov pohar je mixovy? Mato mal by si to niekam napisat do prihlasovania bo uz mas prihlaseny jeden cisto muzsky a jeden cisto zensky tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
smiki
2013-06-18 22:34:16
chcel by som sa prihlasit na turnaj ale v jednej casti ma to nechce pustit dalej mohol by som to odoslat cez svoj email na tu stranku futbal@nbl.sk staci len do supisky napisat meno a priezvisko ci aj nejake dalsie veci
smiki
2013-06-18 22:30:22
nedasa mi prihlasit na stranku
large
2013-05-22 09:12:25
skusal si aj v inom prehliadaci sa prihlasit?
Staršie príspevky »

NBL story

NITRA - Písal sa rok 2006, keď Radovan Laco pritiahol k beachvolejbalu Michala Ivana. Miša plážový volejbal chytil, ale rok predtým chytil v UK brigádu, ktorá ho bavila (animátor v detskom letnom tábore), mal v nej skúsenosti a na ostrovoch bola aj veľmi dobre platená. Nebyť toho, NBL by možno uzrela svetlo sveta o rok skôr. Väčšinu leta 2006 aj 2007 tak Radova partia beachovala na kurtoch SPU pri rieke bez Miša. Mišo, vďaka beachvolejbalovej nákaze, ešte aj v škótskom St.Andrews našiel beachvolejbalový kurt. Síce taký všelijaký - St.Andrews je predovšetkým golfové a snobské mestečko, na miestnej univerzite študoval napríklad princ Harry - ale bol. Na pláži známej z filmu Charriots of fire. Ale späť na Slovensko: beachvolejbal všetkým v partii náramne chutil - u niektorých (najmä študentov) vyzeral denný režim nasledovne: od 14h do tmy beach, po zotmení do záverečnej pivo vo "Fite", od nočného návratu domov do 14h dobitie batérií pre ďalší beachový deň. Práve z tohto nadšenia sa zrodila NBLka. Beachvolejbal je zábavný a zdravý, človek je tvor súťaživý - vytvorme súťaž, prilákame k beachu ďalších a bude ešte väčšia zábava. A bola. Radovan Laco, Michal Ivan a Igor Darnadi založili v marci 2008 občianske združenie 1.ABC Nitra, a pod jeho hlavičkou vyhlásili prvý ročník NBL - Nitrianskej beachvolejbalovej ligy.

Ako sme oznamovali vznik NBL? Ak ste boli pri tom, zaspomínajte si s nami. Ak nie, predstavte si, že je 8.apríl 2008 a na webe www.nbl.sk čítate toto:

Vitajte na NBL.sk!

Nitrianska beachvolejbalová liga (NBL) je amatérska liga plážového volejbalu.

NBLPozostáva zo 6 + 1 turnajov, z ktorých prvé dva sa konajú v máji, dva v júni, jeden v júli a dva v auguste. Turnaj sa hrá vždy jeden celý deň z víkendu (spravidla soboty) na mestskom kúpalisku v Nitre. Hrajú zmiešané dvojice (1 neregistrovaný muž + 1 žena) bez vekového obmedzenia.

NBL je verejnosti maximálne otvorená a flexibilná – zúčastniť sa okrem registrovaných hráčov môže ktokoľvek, nikto pritom nie je viazaný účasťou na všetkých turnajoch, ani povinný hrať všetky turnaje s rovnakým partnerom. Výsledky jednotlivých turnajov sa zarátavajú do ligových rebríčkov, ktoré rovnako ako termíny turnajov, pravidlá, výsledky, tabuľky, registráciu na turnaje, fotogalériu bude možné nájsť v priebehu apríla na vlastnej internetovej stránke www.nbl.sk. Nitrianska beachvolejbalová liga jepodporovaná mestom Nitra a bude mať svoje pevné miesto v regionálnych médiách.

Vyvrcholením NBL bude vyhodnotenie Ligy koncom augusta (spoločenská akcia, na ktorú budú pozvaní všetci účastníci) spestrené turnajom najlepších dvojíc celého ročníka NBL (na základe rebríčka, obdobne ako v tenise záverečný turnaj Masters) s dvojicami registrovaných hráčov a odovzdávaním atraktívnych cien pre najlepších hráčov NBL.

Partneri

Počasie v Nitre

Partneri

Anketa

Aký máš pocit z fungovania Nitrianskej pláže (pieskové kurty na kúpalisku v Nitre)? Podujatia, šport
Hlasovalo: 617

Najnovšie video