NITRIANSKE BEACHOVÉ LETO

Špeciálni partneri

Aktuality

2018-05-15

Vo štvrtok 31.5.2018 o 17.30h sa uskutoční Snem 1.ABC Nitra. Viac info.

2018-03-26

Aj tento rok môžete pomôcť 2% (1%, 3%) svojej dane nielen nášmu združeniu, ale športu celkovo, dobrej správe športu a boju proti arogancii moci a darebákom. Info k poukázaniu 2%.

Archív noviniek »

Diskusia

Kuna
2013-08-13 10:26:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len by som sa chcel spytat nerozpravalo sa o tom ze posledy pribinov pohar je mixovy? Mato mal by si to niekam napisat do prihlasovania bo uz mas prihlaseny jeden cisto muzsky a jeden cisto zensky tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
smiki
2013-06-18 22:34:16
chcel by som sa prihlasit na turnaj ale v jednej casti ma to nechce pustit dalej mohol by som to odoslat cez svoj email na tu stranku futbal@nbl.sk staci len do supisky napisat meno a priezvisko ci aj nejake dalsie veci
smiki
2013-06-18 22:30:22
nedasa mi prihlasit na stranku
large
2013-05-22 09:12:25
skusal si aj v inom prehliadaci sa prihlasit?
Martin
2013-05-15 15:14:36
Zdravým, chcem sa registrovať na stránke a registrácia mi nefunguje, stále mi píše že jed zlý kontrolný retazec, skúšal som už všetky možnosti, prosím vie mi niekto poradiť?
Staršie príspevky »

NBL story

NITRA - Písal sa rok 2006, keď Radovan Laco pritiahol k beachvolejbalu Michala Ivana. Miša plážový volejbal chytil, ale rok predtým chytil v UK brigádu, ktorá ho bavila (animátor v detskom letnom tábore), mal v nej skúsenosti a na ostrovoch bola aj veľmi dobre platená. Nebyť toho, NBL by možno uzrela svetlo sveta o rok skôr. Väčšinu leta 2006 aj 2007 tak Radova partia beachovala na kurtoch SPU pri rieke bez Miša. Mišo, vďaka beachvolejbalovej nákaze, ešte aj v škótskom St.Andrews našiel beachvolejbalový kurt. Síce taký všelijaký - St.Andrews je predovšetkým golfové a snobské mestečko, na miestnej univerzite študoval napríklad princ Harry - ale bol. Na pláži známej z filmu Charriots of fire. Ale späť na Slovensko: beachvolejbal všetkým v partii náramne chutil - u niektorých (najmä študentov) vyzeral denný režim nasledovne: od 14h do tmy beach, po zotmení do záverečnej pivo vo "Fite", od nočného návratu domov do 14h dobitie batérií pre ďalší beachový deň. Práve z tohto nadšenia sa zrodila NBLka. Beachvolejbal je zábavný a zdravý, človek je tvor súťaživý - vytvorme súťaž, prilákame k beachu ďalších a bude ešte väčšia zábava. A bola. Radovan Laco, Michal Ivan a Igor Darnadi založili v marci 2008 občianske združenie 1.ABC Nitra, a pod jeho hlavičkou vyhlásili prvý ročník NBL - Nitrianskej beachvolejbalovej ligy.

Ako sme oznamovali vznik NBL? Ak ste boli pri tom, zaspomínajte si s nami. Ak nie, predstavte si, že je 8.apríl 2008 a na webe www.nbl.sk čítate toto:

Vitajte na NBL.sk!

Nitrianska beachvolejbalová liga (NBL) je amatérska liga plážového volejbalu.

NBLPozostáva zo 6 + 1 turnajov, z ktorých prvé dva sa konajú v máji, dva v júni, jeden v júli a dva v auguste. Turnaj sa hrá vždy jeden celý deň z víkendu (spravidla soboty) na mestskom kúpalisku v Nitre. Hrajú zmiešané dvojice (1 neregistrovaný muž + 1 žena) bez vekového obmedzenia.

NBL je verejnosti maximálne otvorená a flexibilná – zúčastniť sa okrem registrovaných hráčov môže ktokoľvek, nikto pritom nie je viazaný účasťou na všetkých turnajoch, ani povinný hrať všetky turnaje s rovnakým partnerom. Výsledky jednotlivých turnajov sa zarátavajú do ligových rebríčkov, ktoré rovnako ako termíny turnajov, pravidlá, výsledky, tabuľky, registráciu na turnaje, fotogalériu bude možné nájsť v priebehu apríla na vlastnej internetovej stránke www.nbl.sk. Nitrianska beachvolejbalová liga jepodporovaná mestom Nitra a bude mať svoje pevné miesto v regionálnych médiách.

Vyvrcholením NBL bude vyhodnotenie Ligy koncom augusta (spoločenská akcia, na ktorú budú pozvaní všetci účastníci) spestrené turnajom najlepších dvojíc celého ročníka NBL (na základe rebríčka, obdobne ako v tenise záverečný turnaj Masters) s dvojicami registrovaných hráčov a odovzdávaním atraktívnych cien pre najlepších hráčov NBL.

Partneri

Počasie v Nitre

Partneri

Anketa

Aký máš pocit z fungovania Nitrianskej pláže (pieskové kurty na kúpalisku v Nitre)? Podujatia, šport
Hlasovalo: 590

Najnovšie video