NITRIANSKE BEACHOVÉ LETO

Špeciálni partneri

Aktuality

2018-05-15

Vo štvrtok 31.5.2018 o 17.30h sa uskutoční Snem 1.ABC Nitra. Viac info.

2018-03-26

Aj tento rok môžete pomôcť 2% (1%, 3%) svojej dane nielen nášmu združeniu, ale športu celkovo, dobrej správe športu a boju proti arogancii moci a darebákom. Info k poukázaniu 2%.

Archív noviniek »

Diskusia

Alicia
2021-07-04 20:27:10
Hookup Women Uses Free of charge Issues? A Great Side to side Benefit! Free hookup women singles on the web is the best solution if you\'re tired with going to pubs and organizations just to be ignored, or perhaps even worse, laughed at. I understand what it\'s like because I\'ve been there. I was solitary and needy back into the working day -- I needed a fresh partner -- but I kept on attempting because I needed not one other option. If you\'re an individual person who wants to hookup with hot girls without going to those locations in which the women are alone, then this post may just change your existence. It is going to clarify why online dating on-line is the greatest substitute if you\'re a men who seems to be shy to method a beautiful female inside a nightclub or membership.
Kuna
2013-08-13 10:26:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len by som sa chcel spytat nerozpravalo sa o tom ze posledy pribinov pohar je mixovy? Mato mal by si to niekam napisat do prihlasovania bo uz mas prihlaseny jeden cisto muzsky a jeden cisto zensky tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
smiki
2013-06-18 22:34:16
chcel by som sa prihlasit na turnaj ale v jednej casti ma to nechce pustit dalej mohol by som to odoslat cez svoj email na tu stranku futbal@nbl.sk staci len do supisky napisat meno a priezvisko ci aj nejake dalsie veci
smiki
2013-06-18 22:30:22
nedasa mi prihlasit na stranku
large
2013-05-22 09:12:25
skusal si aj v inom prehliadaci sa prihlasit?
Staršie príspevky »

Štartovné

Za účasť na každom turnaji NBL okrem juniorských podujatí sa platí štartovné. Štartovné platí každý účastník samostatne. Časť štartovného slúži na zabezpečenie turnaja (materiál, technika, občerstvenie, ceny atď), časť na iný účel (charita, bank Prize money a pod.).

Účastník turnaja organizovaného klubom 1.ABC Nitra sa stáva členom obč.združenia 1.ABC Nitra, a zaplatené štartovné sa považuje za jeho členský príspevok. Členské, rovnako ako účasť na turnajoch, je dobrovoľné  - žiadny povinný členský príspevok neexistuje. Viac viď Stanovy 1.ABC Nitra. Každý, kto zaplatí štartovné, dostáva tzv. Hráčsky balíček. Vstup na kúpalisko (počas sezóny, cca 15.6. - 5.9.) nie je zahrnutý v štartovnom.

Bežné štartovné* na podujatiach 1.ABC Nitra v uplynulých rokoch bolo 7€ / osoba (aktívni členovia 1.ABC Nitra zvýhodnené štartovné 5€ / osoba). Ak je štartovné za turnaj iné než bežné, je jeho výška oznámená pred spustením prihlasovania na turnaj.

 

Hráčsky balíček

Hráčsky balíček obsahuje minimálne 1 bagetu + 1,5l vody na osobu (alebo ekvivalent). Okrem toho môže hráčsky balíček obsahovať prezenty od partnerov 1.ABC Nitra. Hráčsky balíček dostáva každý účastník každého podujatia organizovaného klubom 1.ABC Nitra po zaplatení štartovného.

Partneri

Počasie v Nitre

Partneri

Anketa

Aký máš pocit z fungovania Nitrianskej pláže (pieskové kurty na kúpalisku v Nitre)? Podujatia, šport
Hlasovalo: 618

Najnovšie video